Odkryj
V edycję

11 lutego 2014 r. wręczono nagrody w konkursie Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Jury pod przewodnictwem dr Ireny Eris przyznało tytuły Bizneswoman Roku w czterech kategoriach: Korporacja, Moja Firma, Debiut Roku oraz Działalność na rzecz Kobiet i dwa dodatkowe wyróżnienia.

Laureatki:

Korporacja
Ewa Misiak – Prezes Zarządu, Przewodnicząca RN, Wiceprezes Fundacji, Work Service S.A., People Care w kategorii Korporacja

Moja Firma
Izabella Lewandowska – współwłaścicielka Smartino, twórczyni marki LaMillou
Wyróżnienie: Izabella Nowakowska – Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego Pingwinek – WYRÓŻNIENIE

Debiut Roku
Anna Czerwoniec – założycielka Vitainsilica

Działalność na Rzecz Kobiet
Ida Karpińska – założycielka Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości
Wyróżnienie: Joanna Keszka – twórczyni barbarella.pl – WYRÓŻNIENIE

Bizneswoman Publiczności
Anna Wicha – Dyrektor Generalny, Adecco Poland Sp. z o.o.

Tak zdobycie tytułu wspomina Izabela Lewandowska:

„Zdobycie tytułu Bizneswoman Roku zastało nas w bardzo trudnym momencie naszej działalności. La Millou rozwijało się tak szybko, że czasem nie nadążałyśmy. Pojawił się pierwszy kryzys, wszyscy nam gratulowali sukcesów, a my borykałyśmy się z różnymi problemami. Nagroda Sukcesu Pisanego Szminką dodała nam odwagi, siły i przede wszystkim poczucia, że damy radę. I dajemy do dziś, dzień po dniu. Drogie Panie walczcie o swoje marzenia, zamiast myśleć i gdybać – działajcie. Najwyżej będziecie żałować, że czegoś spróbowałyście, a nie żałować, że nawet nie dałyście sobie szansy. W środku tak naprawdę jesteśmy odważniejsze i bardziej zdeterminowane od mężczyzn tylko mamy problem z wydobyciem tej odwagi. A w tym właśnie pomaga Olga Kozierowska”.