Partnerzy

Partner strategiczny

Mastercard jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Nasza sieć przetwarzania płatności łączy konsumentów, instytucje finansowe, sprzedawców, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach
i terytoriach na całym świecie. Produkty i rozwiązania Mastercard sprawiają, że codzienne czynności związane z zakupami, podróżami, prowadzeniem firmy czy zarządzaniem finansami są dla każdego łatwiejsze, bezpieczniejsze
i bardziej efektywne.

Więcej

Partner merytoryczny

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 506 000 pracowników wywiązujących się z obietnicy w zakresie technologii i ludzkiej pomysłowości, świadcząc usługi klientom w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje potencjał zmian do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 6 000 pracowników.

Więcej

Partnerzy kategorii

Edukatorka Młodego Pokolenia

Jesteśmy niekwestionowanym liderem polskiej branży szkoleń biznesowych i IT. Prestiżowe raporty Computerworld Top 200, w których firma co roku zajmuje pierwsze miejsca, nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości.

Naszym zadaniem i misją jest projektowanie kompetencji przyszłości i inspirowanie do ciągłego rozwoju, a także tworzenie profesjonalnego środowiska edukacyjnego podnoszącego świadomość technologiczną i stan wiedzy biznesowej w Polsce.

Nasza oferta szkoleniowa obejmuje wszystkie zagadnienia kluczowe dla funkcjonowania współczesnych organizacji – poza głównym obszarem specjalizacji, jakim jest IT, zapewniamy wiedzę z zakresu zarządzania projektami i procesami, kompetencji społecznych, marketingu oraz zagadnień prawno-finansowych.

W ofercie znajdują się liczne szkolenia i autoryzowane egzaminy, które pozwalają na uzyskanie oficjalnych, międzynarodowych certyfikatów specjalistycznych, takich jak Microsoft, SAP, IBM, VMware Cisco, APMG, czy PeopleCert. Studenci zdobywają nowe umiejętności i poszerzają swoją wiedzę pod okiem 300 trenerów posiadających kwalifikacje i doświadczenie w kształceniu dorosłych, w jednym z naszych sześciu ośrodków szkoleniowych lub zdalnie z dowolnego miejsca na świecie.

Więcej

Female Champion of Change

Bank BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Misją Banku jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę.

Więcej

Biznes Roku

DPD Polska jest częścią Grupy Geopost, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej, która doręcza codziennie przesyłki na całym świecie z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. W 2022 r. Geopost zanotował przychody w wysokości 15,6 mld euro. Grupa kapitałowa DPD Polska działa na rynku od ponad 30 lat i obejmuje firmę kurierską DPD oraz firmę spedycyjną ACP Global Forwarding. Dzięki innowacyjnym technologiom, znajomości lokalnej specyfiki i doskonałej obsłudze, DPD dostarcza usługi najwyższej jakości nadawcom i odbiorcom paczek. Współpracując z największymi nadawcami w Polsce i Europie firma stawia w centrum uwagi konsumenta i jego preferencje. Konsument oczekuje bowiem, że przesyłka będzie doręczona na czas, w idealnym stanie i w ramach wygodnego procesu. Przykładem elastycznego podejścia do wymagań odbiorcy i potrzeb mniejszych firm jest sieć DPD Pickup licząca ponad 25.000 punktów i automatów paczkowych, w których można wygodnie nadać, odebrać lub zwrócić zamówienie. Wszystkim można wygodnie zarządzić z poziomu smartfona, dzięki aplikacji DPD Mobile.

Więcej

Organizacja Przyjazna Rodzicom

Google Cloud to nowy sposób korzystania z chmury, udostępniający narzędzia AI, infrastrukturę, narzędzia programistyczne, dane, rozwiązania bezpieczeństwa i współpracy zbudowane na dziś i dla przyszłych pokoleń. GoogleCloud oferuje w pełni zintegrowany i zoptymalizowany pakiet AI z własną infrastrukturą, specjalnie zbudowanymi układami, generatywnymi modelami AI i platformą programistyczną. Dodatkowo udostępnia szereg aplikacji opartych na sztucznej inteligencji, aby pomóc organizacjom w transformacji cyfrowej. Klienci w ponad 200 krajach i terytoriach wybierają Google Cloud jako zaufanego partnera technologicznego.

Więcej

Startup Roku

home.pl jest największym i najbardziej rozpoznawanym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie. Serwery home.pl są domem dla połowy polskiego Internetu – co druga strona WWW w Polsce zarejestrowana jest właśnie w home.pl. Misją firmy jest wspieranie ludzi i firm kreujących e-świat. Od 25 lat wspieramy transformacje cyfrową polskiej gospodarki. W celu zaspokojenia potrzeb różnych klientów na rynku, home.pl utrzymuje trzy główne marki adresujące trzy różne segmenty cenowe: home.pl (segment cenowy wysoki), AZ.pl oraz premium.pl (segment cenowy średni i niski), premium.pl (giełda domen).

Więcej

Liderka w Nowych Technologiach

IGT Poland jest częścią międzynarodowej korporacji IGT (dawniej GTECH Corporation) będącej liderem w projektowaniu oraz dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych i rozwiązań IT dla rynku kasyn. W Warszawie znajduje się ponad 300 osobowy Oddział, będący głównym centrum R&D firmy i jednocześnie największym w całej branży loteryjnej na świecie.

Więcej

Wpływowy Głos

Pastylki na gardło ISLA od 150 lat naturalnie i z troską dbają o gardło i struny głosowe pacjentów na całym Świecie, ale nie tylko. ISLA wspiera także głos kobiet w przestrzeni społecznej i kulturalnej, w przedsiębiorczości, jak i codzienności. W Polsce marka ISLA jest pod strategiczną opieką kobiet, które jak każda z nas doświadczyły w życiu zarówno sukcesów, jak i porażek. Wierzymy, że warto żyć w zgodzie z własnymi wartościami, mówić otwarcie i głośno o tym, co ważne, dzielić się doświadczeniami oraz wspierać się nawzajem w działaniu.

Więcej

Pracodawca Równych Szans

NatWest Group jest jedną z największych instytucji finansowych w Wielkiej Brytanii, w skład której wchodzą takie marki jak NatWest Bank, Royal Bank of Scotland, Ulster Bank czy Coutts. W Polsce NatWest Group prowadzi globalne centrum usług wspólnych takich jak operacje bankowe, finanse, technologia, bezpieczeństwo informacji, przeciwdziałanie praniu pieniędzy, zarządzanie projektami, dostarczanie informacji zarządczej oraz analizy biznesowe.

Więcej

Mikrobiznes

Orange od lat działa na globalnym i lokalnym rynku nowoczesnej technologii. W działaniach przyświecają im wartości: blisko, prosto, pozytywnie, odważnie. Czerpią z różnorodności – zarówno osobowości, doświadczeń, pomysłów, jak i form pracy, wartości i aspiracji. Orange to setki obszarów, zadań i projektów, które rozwijają i które rozwijają ich – codziennie. Są ekspertami i lubią dzielić się wiedzą oraz tworzą miejsce, w którym każdy może liczyć na wsparcie, zaufanie i karierę bez rezygnacji z pozazawodowych pasji i zdrowego balansu).

Więcej

Male Champion of Change

Fundacja Polska Bezgotówkowa zajmuje się upowszechnieniem i promocją obrotu bezgotówkowego w Polsce wśród małych i średnich przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pomocowych, a także podnoszeniem wiedzy obywateli na temat mechanizmów obrotu bezgotówkowego, jego bezpieczeństwa i zasad ekonomii. Jednym z jej podstawowych celów jest również promocja innowacji technologicznych wspierających obrót bezgotówkowy, a także edukacja w tym zakresie. Interesariuszami Fundacji są: Mastercard, Visa, Ministerstwo Finansów, Związek Banków Polskich, a także banki i agenci rozliczeniowi.

Więcej

Liderka Branży HoReCa

SMAKKi GASTROTARGI są wydarzeniem biznesowym dedykowanym branży HoReCa. Tworzymy profesjonalną przestrzeń wystawienniczą oraz networkingową dla przedsiębiorców z sektora restauracyjnego, hotelarskiego oraz firm cateringowych. W GASTROTARGACH SMAKKi udział biorą czołowi producenci sprzętu, technologii i wyposażenia oraz produktów spożywczych dla HoReCa. SMAKKi GASTROTARGI wyróżniają się mocnym nastawieniem na biznes ze szczególnym uwzględnieniem dynamicznie zmieniającego się otoczenia branży i dlatego są odpowiedzią na rosnące oczekiwania wobec imprez targowych.

Więcej

Partnerzy konkursu

Vital Voices Chapter Poland reprezentuje międzynarodową organizację Vital Voices Global Partnership, którą w 1997 roku założyły Hillary Clinton i Madeleine Albright. Misją Vital Voices Poland jest inwestowanie w kobiety o potencjale przywódczym w Polsce, Europie i Azji. Fundacja posiada grono ponad 100 stypendystek prestiżowego programu mentoringu, w tym kobiety z Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Mołdawii. Fundacja przeszkoliła ponad 500 kobiet w Polsce zakresie przywództwa. Pomaga korporacjom w formułowaniu strategii Corporate Social Responsibility.

Więcej

Perspektywy Women in Tech wspiera i inspiruje kobiet w obszarze STEM. Nasze najbardziej znane projekty to „Dziewczyny na politechniki!”, „IT for SHE” i „Perspektywy Women in Tech” – największa konferencja dla kobiet w technologiach w Europie. Więcej na: www.womenintech.perspektywy.org

Więcej

Instytut Humanites – Człowiek i Technologia, od 2010 roku w systemowy sposób działa jako think&Do tank na rzecz zrównoważonego rozwoju, rozwijając Spójne Przywództwo™ i ujmując tematykę człowieczeństwa oraz technologii w szerokim ekosystemie społecznym obejmującym m.in. rodzinę, edukację, biznes, kulturę i media w oparciu o autorskie modele rozwoju społecznego. Działania Instytutu Humanites to przypomnienie, że człowiek to jednak coś więcej niż rozum i konsumpcja. Instytut jako jeden z pierwszych sygnalizował wpływ meta zjawisk takich jak: kryzys więzi rodzinnych, samotność, infodemia czy algorytmizacja życia człowieka na rozwój gospodarczy, motywację oraz zdrowie fizyczne i psychiczne ludzi.

Więcej
Patronat Honorowy Konkursu