Partner strategiczny:

MasterCardMasterCard jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takie jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika.
Partner wspierający:

IGT Poland


IGT Poland jest częścią międzynarodowej korporacji IGT (dawniej GTECH Corporation) będącej liderem w projektowaniu oraz dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych i rozwiązań IT dla rynku kasyn. W Warszawie znajduje się ponad 300 osobowy Oddział, będący głównym centrum R&D firmy i jednocześnie największym w całej branży loteryjnej na świecie.
Partnerzy kategorii:

Coca-Cola Poland Services

Coca-Cola Poland Services to spółka-córka The Coca-Cola Company, właściciela wiodących marek napojów bezalkoholowych, obecnych w ponad 200 krajach świata. Wśród marek dostępnych na naszym rynku znajdują się: Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Cherry, Fanta, Sprite, Kinley Tonic, napój izotoniczny Powerade, soki, nektary i napoje owocowe Cappy, wody mineralne Kropla Beskidu, Kropla Delice, napoje Kropla oraz herbaty mrożone Nestea. Firmy z systemu Coca-Cola są liderem na polskim rynku napojów bezalkoholowych i zatrudniają 2700 osób.

Coca-Cola Poland Services jest partnerem kategorii Pomysł na Start.

DPD

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. DPD kooperuje z ponad 5000 kurierów doręczających rocznie ponad 95 mln paczek. Grupa kapitałowa DPD Polska obejmuje firmę kurierską DPD wraz ze spółką DPD Strefa Paczki, której oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, oraz firmę spedycyjną ACP Global Forwarding. Dzięki innowacyjnym technologiom, znajomości lokalnej specyfiki i doskonałej obsłudze, DPD dostarcza usługi najwyższej jakości nadawcom i odbiorcom paczek.

DPD Polska jest partnerem kategorii Start-up Roku.
MICROSOFT

MICROSOFT

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą usług i urządzeń dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał. Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft znajduje się system operacyjny Windows, z którego korzysta obecnie blisko 1,5 mld użytkowników na całym świecie oraz Microsoft Office - powszechnie używany zestaw aplikacji wspierających komunikację i produktywność. Microsoft wspiera rozwój kobiet poprzez liczne projekty realizowane lokalnie i globalnie w ramach inicjatyw #MakeWhatsNext oraz DigiGirlz.

Microsoft jest partnerem kategorii Moja Firma.
Partner Gali:

GHELAMCO POLAND

Ghelamco Poland to lider rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i pionier w dziedzinie zrównoważonego budownictwa i kreowania przestrzeni miejskich. Firma przoduje we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, w których stawia na komfort najemców, dbając przy tym o lokalną społeczność. Realizowane przez Ghelamco inwestycje wyznaczają nowe standardy na rynku biurowym i tworzą wartościową dla miasta i jego mieszkańców przestrzeń publiczną, czego sztandarowym przykładem jest kompleks Warsaw Spire z placem Europejskim.
Partnerzy konkursu:

PwC

PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji blisko 195.000 pracowników w 157 krajach, budujemy relacje z klientami dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. PwC cieszy się opinią znakomitego pracodawcy.

Program Executive MBA@UW

Program Executive MBA@UW jest jednym z najlepszych programów MBA w Polsce, zdobywcą pierwszych miejsc w dorocznych rankingach Fundacji Perspektywy. Każdego roku, akredytowany przez niezależną, międzynarodową organizację Association of MBAs (AMBA), Program Executive MBA@UW gromadzi liczne grono prezesów, członków zarządów oraz dyrektorów wiodących, polskich i zagranicznych, firm.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” promuje pozytywny wizerunek Polski i Polaków w kraju oraz za granicą. Konkurs „Teraz Polska” wyróżnia najlepsze polskie produkty, usługi, przedsięwzięcia innowacyjne oraz gminy, odznaczając je Godłem „Teraz Polska”, będącym synonimem najwyższej jakości. Fundacja promuje dokonania Polaków w różnych dziedzinach.
logo_ls_group_poland

J. WALTER THOMPSON GROUP POLAND

J. Walter Thompson to pierwsza agencja reklamowa na świecie, która od ponad 150 lat tworzy innowacyjne rozwiązania. Należy do największej grupy komunikacyjnej na świecie. W Polsce agencja rozpoczęła działalność już w 1988 roku. W roku 2014 połączyła siły z polską agencją digitalową Lemon Sky. J. Walter Thompson Group Poland rozwiązuje problemy biznesowe swoich klientów, w strategiczny sposób buduje oraz rozwija marki. Wszystkie projekty realizowane są unikalnym systemie Pioneering Process, dzięki któremu klienci są partnerami w wypracowaniu najlepszych rozwiązań problemów biznesowych. Realizując Pioneering Process agencja stawia na nieograniczone możliwości swojej załogi, stawiając na pełną odwagę, ciekawość, a przede wszystkim współpracę.
Business Link

Business Link

Business Link to ekosystem przedsiębiorczości i największa w Europie Centralnej sieć akceleratorów biznesu. Oferuje nowoczesne i w pełni wyposażone miejsca pracy, przestrzeń konferencyjną oraz szeroki zakres usług dodatkowych w 10 miastach w Polsce.
INEMO

INEMO

Eksperci w dziedzinie emocji. Wierzą, że mózg jest kluczem do każdego sukcesu. Poznają jego sekrety, żeby móc przekazać gotowe recepty na lepsze życie zawodowe i osobiste. Korzystają z najnowszych odkryć neuronauki. Inemo to innowacyjne metody naukowe, autorskie narzędzia badawcze i programy szkoleń.
Black Swan Fund

Black Swan Fund

Black Swan Fund to pierwsza w Polsce kobieca Sieć Aniołów Biznesu, oparta na koncepcie inwestowania w projekty, których pomysłodawczyniami i liderkami są kobiety. Liczby pokazują, że spółki zakładane i prowadzone przez kobiety to dobra inwestycja. Inwestorzy na całym świecie widzą zależność pomiędzy „performowaniem” spółek, a kobiecym zarządzaniem. Black Swan działa od maja 2015 i ma na koncie 3 transakcje. Spółki, które znalazły finansowanie w ramach Black Swan to: Invipay (z obszaru fintech), Pelvifly (telemedycyna) i Ente Cafe (e-commerce). Black Swan Fund skupia około 100 inwestorek.

Kancelaria OKW

Kancelaria OKW świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc prawną, praktykując zachodni styl świadczenia usług prawnych. Nasi prawnicy zapewniają obsługę w języku polskim, angielskim i holenderskim. Czworo wspólników OKW, Marta Olczak- Klimek, Remco van der Kroft, Maciej Węgiełek i Karolina Lach-Guziak w unikalny sposób łączą dogłębną znajomość polskiego prawa z holenderskim podejściem do obsługi klientów, charakteryzującym się bezpośredniością w kontakcie. Partnerzy zawsze stawiają interes swoich klientów w centrum uwagi, zachowując przy tym szeroki pogląd sprawy. Ze względu na wielonarodowe korzenie oraz międzynarodowe afiliacje (Insuralex i DBLA), OKW ma możliwość wspierania polskich przedsiębiorców na światowych rynkach.
Patroni Medialni:

Dziennik Gazeta Prawna

Dziennik Gazeta Prawna to dziennik prawno-gospodarczy prezentujący przedsiębiorcom, menedżerom i specjalistom najświeższą, profesjonalną informację.
Radio ZET Chilli

Radio ZET Chilli

Radio ZET Chilli to sieć stacji radiowych, kierujących swój program do dorosłych, wykształconych, mieszkańców największych polskich miast, szukających alternatywy dla mainstreamowych stacji radiowych. To starannie wyselekcjonowana muzyka w klimacie chilloutowo-jazzowym, codzienna dawka informacji kulturalnych i poczucie humoru, które nie obraża niczyjej inteligencji.

StartUp Magazine

Misją StartUp Magazine jest dostarczanie informacji na temat biznesu, szczególnie związanego z nowymi techno-logiami. StartUp inspiruje, dostarcza pomysłów, odkrywa talenty, łamie stereotypy i otwiera umysły. Bo najważniejszy jest pomysł!

Polsat Cafe

Polsat Cafe to kanał tematyczny skierowany do kobiet i tworzony przez kobiety. Ofertę programową stanowią najlepsze magazyny lifestyle’owe, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, a także najciekawsze filmy dokumentalne z całego świata.
Polki.pl

Polki.pl

Polki.pl to największy serwis kobiecy w Polsce. Bogaty w opinie, tematy i inspiracje. Rzetelnie i obiektywnie mówi o sprawach, które pasjonują kobiety aktywne i ciekawe świata. Doradza i pomaga. Prezentuje najistotniejsze problemy z zakresu mody, stylu, urody, życia celebrytów, a także zdrowia, diety, czy psychologii. Klarowna i nowoczesna budowa serwisu ułatwia korzystanie z licznych sekcji tematycznych, przydatnych funkcjonalności, czy materiałów multimedialnych, przygotowywanych przez redakcję serwisu.
Magazyn

Magazyn "Business in Brief"

Magazyn "Business in Brief" jest pismem traktującym o biznesie, ale nie z punktu widzenia Napoleona, ale z punktu widzenia żołnierza. Docieramy do małych i średnich firm, do pracowników działów marketingu, sprzedaży, innowacji i HR w korporacjach, a także do domów mediowych oraz agencji reklamowych – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o rynku: o ludziach, trendach i ideach. Redakcja magazynu korzysta z bogatego doświadczenia wydawcy magazynów "Impact" oraz "Brief" – Grzegorza Kiszluka.