Partnerzy konkursuPatroni kategorii

Patroni konkursu
Shell to największy na świecie koncern energetyczny wytwarzający najwyższej jakości produkty oraz oferujący kompleksową gamę usług związanych z dostarczaniem paliw i energii, a także rozwiązań dla klientów biznesowych i indywidualnych. W 2017 r. Shell świętował 25. rocznicę obecności na polskim rynku. Firma zatrudnia w Polsce ponad 3200 pracowników, a łącznie ok. 5000 osób jest biznesowo związanych lub pracujących dla Shell. W całym kraju Shell posiada ponad 420 stacji i ma 1 milion aktywnych klientów korzystających z programu lojalnościowego Shell ClubSmart. W Krakowie działa Shell Business Operations, największe tego typu centrum Shell w Europie, które zatrudnia ok. 3000 specjalistów i menedżerów oraz zapewnia wsparcie operacji biznesowych Shell m.in. z zakresu finansów, księgowości, logistyki, regulacji prawnych, procesów zakupowych, łańcucha dostaw, HR czy obsługi klienta.

Więcej


Patronat Honorowy Konkursu

Patroni medialni
Opis wkrótce.

WięcejOpis wkrótce.

WięcejOpis wkrótce.

WięcejPolsat Cafe to kanał tematyczny skierowany do kobiet i tworzony przez kobiety. Ofertę programową stanowią najlepsze magazyny lifestyle’owe, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, a także najciekawsze filmy dokumentalne z całego świata.

WięcejOpis wkrótce.

WięcejOpis wkrótce.

WięcejOpis wkrótce.

WięcejOpis wkrótce

WięcejOpis wkrótce.

WięcejPortal
www.sukcespisanyszminka.pl jest platformą pierwszego wyboru dla kobiet, które chcą wiedzieć więcej i pragną się rozwijać. Powstała, by dostarczać fachowej wiedzy z dziedziny finansów, prawa oraz biznesu, dużej dawki inspiracji oraz motywacji do zmiany. To kobiecy punkt widzenia – nie tylko dla kobiet.

WięcejOpis wkrótce.

WięcejBiznesTuba.pl to informacyjny portal ekonomiczno-biznesowy, tworzony przez ekspertów dla wszystkich, którzy rozumieją znaczenie gospodarki dla podejmowania decyzji w przedsiębiorstwach i dla tych, którzy chcą te zależności lepiej poznać i zrozumieć.  Naszym celem jest promocja dobrych praktyk w relacjach biznesowych i mądrego prawa, które wspiera przedsiębiorczość. Piszemy o zjawiskach ważnych i tych, które niesłusznie pomijane, mają rzeczywisty wpływ na finanse, zarówno osobiste, jak i przedsiębiorców. Szukamy inspiracji do lepszego rozwoju i innowacji polskiej gospodarki wśród najciekawszych historii sukcesu polskich marek i ich liderów.

Więcej