Partnerzy

Partner strategiczny

Mastercard jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Nasza sieć przetwarzania płatności łączy konsumentów, instytucje finansowe, sprzedawców, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach
i terytoriach na całym świecie. Produkty i rozwiązania Mastercard sprawiają, że codzienne czynności związane z zakupami, podróżami, prowadzeniem firmy czy zarządzaniem finansami są dla każdego łatwiejsze, bezpieczniejsze
i bardziej efektywne.

Więcej

Partner merytoryczny

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 506 000 pracowników wywiązujących się z obietnicy w zakresie technologii i ludzkiej pomysłowości, świadcząc usługi klientom w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje potencjał zmian do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 6 000 pracowników.

Więcej

Partnerzy kategorii

Female Champion of Change

Bank BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Misją Banku jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę.

Więcej

Male Champion of Change

Fundacja Polska Bezgotówkowa zajmuje się upowszechnieniem i promocją obrotu bezgotówkowego w Polsce wśród małych i średnich przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pomocowych, a także podnoszeniem wiedzy obywateli na temat mechanizmów obrotu bezgotówkowego, jego bezpieczeństwa i zasad ekonomii. Jednym z jej podstawowych celów jest również promocja innowacji technologicznych wspierających obrót bezgotówkowy, a także edukacja w tym zakresie. Interesariuszami Fundacji są: Mastercard, Visa, Ministerstwo Finansów, Związek Banków Polskich, a także banki i agenci rozliczeniowi.

Więcej

Biznes Roku

DPD Polska DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Z DPD kooperuje prawie 6 tys. kurierów. Grupa kapitałowa DPD Polska obejmuje firmę kurierską DPD wraz ze spółką DPD Strefa Paczki zarządzającą niemal 2000 punktów nadań i odbiorów Pickup, której oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych i mniejszych przedsiębiorstw, oraz firmę spedycyjną ACP Global Forwarding. Dzięki innowacyjnym technologiom, znajomości lokalnej specyfiki i doskonałej obsłudze, DPD dostarcza usługi najwyższej jakości nadawcom i odbiorcom paczek. W 2016 r. DPD Polska wprowadziła jako pierwsza na rynku możliwość dokonania płatności za pobranie kartą u kuriera. DPDgroup doręcza codziennie 4,8 mln przesyłek na całym świecie w sposób neutralny dla środowiska. Jest siecią kurierską holdingu GeoPost, który należy do poczty francuskiej La Poste. GeoPost w 2017 r. zanotowała przychody w wysokości 6,8 mld euro.

Więcej

Organizacja Przyjazna Rodzicom

Google Cloud jest światowym liderem w dostarczaniu bezpiecznej, otwartej, inteligentnej platformy chmurowej, pozwalającej zmieniać przedsiębiorstwa. Nasza technologia jest zbudowana w oparciu o infrastrukturę Google i jest efektem prawie 20 lat prac nad innowacjami w obszarze bezpieczeństwa, współpracy zdalnej, infrastruktury sieci, sztucznej inteligencji i oprogramowaniem open source. W ramach Google Cloud Platform i G Suite oferujemy narzędzia ułatwiające pracę na wspólnymi projektami oraz dzielenie się pomysłami i wnioskami. Zaufali nam klienci z ponad 150 krajów świata.

Więcej

Startup Roku

home.pl jest największym i najbardziej rozpoznawanym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie. Serwery home.pl są domem dla połowy polskiego Internetu – co druga strona WWW w Polsce zarejestrowana jest właśnie w home.pl. Misją firmy jest wspieranie ludzi i firm kreujących e-świat. Od 25 lat wspieramy transformacje cyfrową polskiej gospodarki. W celu zaspokojenia potrzeb różnych klientów na rynku, home.pl utrzymuje trzy główne marki adresujące trzy różne segmenty cenowe: home.pl (segment cenowy wysoki), AZ.pl oraz premium.pl (segment cenowy średni i niski), premium.pl (giełda domen).

Więcej

Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu

Huawei jest czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej i komunikacyjnej oraz urządzeń inteligentnych. Mając w ofercie rozwiązania w czterech kluczowych dziedzinach — sieci telekomunikacyjne, IT, urządzenia inteligentne i usługi chmurowe — staramy się dostarczać urządzenia cyfrowe wszystkim osobom, gospodarstwom domowym i instytucjom, tworząc w pełni połączony inteligentny świat.

Więcej

Liderka w Nowych Technologiach

IGT Poland jest częścią międzynarodowej korporacji IGT (dawniej GTECH Corporation) będącej liderem w projektowaniu oraz dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych i rozwiązań IT dla rynku kasyn. W Warszawie znajduje się ponad 300 osobowy Oddział, będący głównym centrum R&D firmy i jednocześnie największym w całej branży loteryjnej na świecie.

Więcej

Pracodawca Dostępny Osobom ze Szczególnymi Potrzebami

NatWest Group jest jedną z największych instytucji finansowych w Wielkiej Brytanii, w skład której wchodzą takie marki jak NatWest Bank, Royal Bank of Scotland, Ulster Bank czy Coutts. W Polsce NatWest Group prowadzi globalne centrum usług wspólnych takich jak operacje bankowe, finanse, technologia, bezpieczeństwo informacji, przeciwdziałanie praniu pieniędzy, zarządzanie projektami, dostarczanie informacji zarządczej oraz analizy biznesowe.

Więcej

Mikrobiznes

Od lat działamy na globalnym i lokalnym rynku nowoczesnej technologii. W działaniach przyświecają nam wartości: blisko, prosto, pozytywnie, odważnie. Wyróżnia nas różnorodność (czerpiemy z różnorodności – zarówno naszych osobowości, doświadczeń, pomysłów, jak i form pracy, wartości i aspiracji), rozwój (Orange to setki obszarów, zadań i projektów, które rozwijamy i które rozwijają nas – codziennie. Jesteśmy ekspertami i lubimy dzielić się wiedzą) oraz atmosfera (tworzymy miejsce, w którym każdy może liczyć na wsparcie, zaufanie i karierę bez rezygnacji z pozazawodowych pasji i zdrowego balansu).

Więcej

Partner gali finałowej

Ekaterra to największa firma w branży herbacianej na świecie, obecna w 58 krajach na 4 kontynentach. Nasze herbaty sprowadzane są z całego świata, posiadamy także własne plantacje. Wierzymy w siłę ludzi i roślin, a także w korzyści, jakie daje potęga różnorodności. Dzięki temu, że gromadzimy i pielęgnujemy tę wielką różnorodność, wydobywamy to, co najlepsze z naszych herbat i z relacji międzyludzkich. Nasze herbaty powstają w etyczny sposób z roślinnych składników i łączą to, co najlepsze w naturze i nauce. Podstawową wartością, w którą wierzymy jako ekaterra, jest rozwój. Chcemy, by społeczności naszych plantatorów, współpracowników, inwestorów i oczywiście miłośników herbaty na całym świecie rozwijały się i osiągały dobrostan. Oddajemy naturze to, co od niej otrzymujemy, realizując rozmaite projekty w ramach zrównoważonego rozwoju.

Więcej

Założony w 2010 r. przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina, Teatr 6. piętro, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich teatrów. Jego repertuar to przede wszystkim ponadczasowe i uniwersalne komedie. Na scenie można podziwiać sztuki zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów. W teatrze wystawiane są też spektakle muzyczne i kabaretowe.

Więcej

Partnerzy konkursu

Vital Voices Chapter Poland reprezentuje międzynarodową organizację Vital Voices Global Partnership, którą w 1997 roku założyły Hillary Clinton i Madeleine Albright. Misją Vital Voices Poland jest inwestowanie w kobiety o potencjale przywódczym w Polsce, Europie i Azji. Fundacja posiada grono ponad 100 stypendystek prestiżowego programu mentoringu, w tym kobiety z Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Mołdawii. Fundacja przeszkoliła ponad 500 kobiet w Polsce zakresie przywództwa. Pomaga korporacjom w formułowaniu strategii Corporate Social Responsibility.

Więcej

Perspektywy Women in Tech wspiera i inspiruje kobiet w obszarze STEM. Nasze najbardziej znane projekty to „Dziewczyny na politechniki!”, „IT for SHE” i „Perspektywy Women in Tech” – największa konferencja dla kobiet w technologiach w Europie. Więcej na: www.womenintech.perspektywy.org

Więcej

Instytut Humanites – Człowiek i Technologia, od 2010 roku w systemowy sposób działa jako think&Do tank na rzecz zrównoważonego rozwoju, rozwijając Spójne Przywództwo™ i ujmując tematykę człowieczeństwa oraz technologii w szerokim ekosystemie społecznym obejmującym m.in. rodzinę, edukację, biznes, kulturę i media w oparciu o autorskie modele rozwoju społecznego. Działania Instytutu Humanites to przypomnienie, że człowiek to jednak coś więcej niż rozum i konsumpcja. Instytut jako jeden z pierwszych sygnalizował wpływ meta zjawisk takich jak: kryzys więzi rodzinnych, samotność, infodemia czy algorytmizacja życia człowieka na rozwój gospodarczy, motywację oraz zdrowie fizyczne i psychiczne ludzi.

Więcej
Patronat Honorowy Konkursu
Patroni medialni