Mastercard – Partner strategiczny konkursu

MasterCard jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takie jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika.

IGT Poland – Partner wspierający konkursu

IGT Poland jest częścią międzynarodowej korporacji IGT (dawniej GTECH Corporation) będącej liderem w projektowaniu oraz dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych i rozwiązań IT dla rynku kasyn. W Warszawie znajduje się ponad 300 osobowy Oddział, będący głównym centrum R&D firmy i jednocześnie największym w całej branży loteryjnej na świecie.

Partnerzy kategorii:

Coca-Cola Poland Services

Coca-Cola Poland Services to spółka-córka The Coca-Cola Company, właściciela wiodących marek napojów bezalkoholowych, obecnych w ponad 200 krajach świata. Wśród marek dostępnych na naszym rynku znajdują się: Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Cherry, Fanta, Sprite, Kinley Tonic, napój izotoniczny Powerade, soki, nektary i napoje owocowe Cappy, wody mineralne Kropla Beskidu, Kropla Delice, napoje Kropla oraz herbaty mrożone Nestea. Firmy z systemu Coca-Cola są liderem na polskim rynku napojów bezalkoholowych i zatrudniają 2700 osób.

DPD

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. DPD kooperuje z ponad 5000 kurierów doręczających rocznie ponad 95 mln paczek. Grupa kapitałowa DPD Polska obejmuje firmę kurierską DPD wraz ze spółką DPD Strefa Paczki, której oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, oraz firmę spedycyjną ACP Global Forwarding. Dzięki innowacyjnym technologiom, znajomości lokalnej specyfiki i doskonałej obsłudze, DPD dostarcza usługi najwyższej jakości nadawcom i odbiorcom paczek.
MICROSOFT

Microsoft

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą usług i urządzeń dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał. Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft znajduje się system operacyjny Windows, z którego korzysta obecnie blisko 1,5 mld użytkowników na całym świecie oraz Microsoft Office - powszechnie używany zestaw aplikacji wspierających komunikację i produktywność. Microsoft wspiera rozwój kobiet poprzez liczne projekty realizowane lokalnie i globalnie w ramach inicjatyw #MakeWhatsNext oraz DigiGirlz.
shell_logo_transparent

Shell Polska

Shell to największy na świecie koncern energetyczny wytwarzający najwyższej jakości produkty oraz oferujący kompleksową gamę usług związanych z dostarczaniem paliw i energii, a także rozwiązań dla klientów biznesowych i indywidualnych. W 2017 r. Shell świętował 25. rocznicę obecności na polskim rynku. Firma zatrudnia w Polsce ponad 3200 pracowników, a łącznie ok. 5000 osób jest biznesowo związanych lub pracujących dla Shell. W całym kraju Shell posiada ponad 420 stacji i ma 1 milion aktywnych klientów korzystających z programu lojalnościowego Shell ClubSmart. W Krakowie działa Shell Business Operations, największe tego typu centrum Shell w Europie, które zatrudnia ok. 3000 specjalistów i menedżerów oraz zapewnia wsparcie operacji biznesowych Shell m.in. z zakresu finansów, księgowości, logistyki, regulacji prawnych, procesów zakupowych, łańcucha dostaw, HR czy obsługi klienta.

Deloitte – Partner merytoryczny konkursu

Deloitte jest jedną z wiodących firm doradczych w kraju, świadczącą usługi profesjonalne w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem, konsultingu strategicznego i technologicznego, oraz agencji interaktywnej w ramach Deloitte Digital. Firma Deloitte jest na polskim rynku od ponad 25 lat. Nasze główne biuro mieści się w Warszawie. Posiadamy dziewięć biur lokalnych w największych polskich miastach. Zatrudniamy ponad 2600 pracowników. Więcej na: www.deloitte.pl

Partnerzy konkursu:

Ambasada Australii – Patron honorowy

Ambasada Australii w Warszawie jest biurem reprezentującym Rząd Australii w Polsce, Republice Czeskiej i na Litwie. Ambasadorem jest Pan Paul Wojciechowski.

Program Executive MBA@UW

Program Executive MBA@UW jest jednym z najlepszych programów MBA w Polsce, zdobywcą pierwszych miejsc w dorocznych rankingach Fundacji Perspektywy. Każdego roku, akredytowany przez niezależną, międzynarodową organizację Association of MBAs (AMBA), Program Executive MBA@UW gromadzi liczne grono prezesów, członków zarządów oraz dyrektorów wiodących, polskich i zagranicznych, firm.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” promuje pozytywny wizerunek Polski i Polaków w kraju oraz za granicą. Konkurs „Teraz Polska” wyróżnia najlepsze polskie produkty, usługi, przedsięwzięcia innowacyjne oraz gminy, odznaczając je Godłem „Teraz Polska”, będącym synonimem najwyższej jakości. Fundacja promuje dokonania Polaków w różnych dziedzinach.
bcc-logo

Business Centre Club

Business Centre Club powstał pod koniec XX w., w 1991 roku. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju ustawową organizacją indywidualnych pracodawców. Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 23 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne. Członkami Klubu są także prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy, lekarze, wojskowi i studenci. Honorowymi członkami BCC zostali m.in.: Angela Merkel, Leszek Balcerowicz, George Bush, Krzysztof Penderecki, Jacques Chirac, Bill Clinton, Helmut Kohl, Margaret Thatcher, Władysław Bartoszewski, Lech Wałęsa i Tony Blair.
Logo_VitalVoices_Poland

Vital Voices Chapter Poland

Vital Voices Chapter Poland reprezentuje międzynarodową organizację Vital Voices Global Partnership, którą w 1997 roku założyły Hillary Clinton i Madeleine Albright. Misją Vital Voices Poland jest inwestowanie w kobiety o potencjale przywódczym w Polsce, Europie i Azji. Fundacja posiada grono ponad 100 stypendystek prestiżowego programu mentoringu, w tym kobiety z Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Mołdawii. Fundacja przeszkoliła ponad 500 kobiet w Polsce zakresie przywództwa. Pomaga korporacjom w formułowaniu strategii Corporate Social Responsibility.

Patroni Medialni:

dgp_logo_kontra

DZIENNIK GAZETA PRAWNA (DGP)

DZIENNIK GAZETA PRAWNA (DGP) to największy polski dziennik prawno-gospodarczy opisujący najważniejsze wydarzenia w gospodarce krajowej i zagranicznej. Rzetelne źródło codziennej informacji dla specjalistów z firm i instytucji, w którym na bieżąco analizowane są wszystkie zmiany w prawie. Lider wśród najbardziej opiniotwórczych mediów ekonomicznych w 2016 roku.
logo chilli biale

Radio ZET Chilli

Radio ZET Chilli to sieć stacji radiowych, kierujących swój program do dorosłych, wykształconych, mieszkańców największych polskich miast, szukających alternatywy dla mainstreamowych stacji radiowych. To starannie wyselekcjonowana muzyka w klimacie chilloutowo-jazzowym, codzienna dawka informacji kulturalnych i poczucie humoru, które nie obraża niczyjej inteligencji.
logo Brief

Magazyn "Business in Brief"

Magazyn "Business in Brief" jest pismem traktującym o biznesie, ale nie z punktu widzenia Napoleona, ale z punktu widzenia żołnierza. Docieramy do małych i średnich firm, do pracowników działów marketingu, sprzedaży, innowacji i HR w korporacjach, a także do domów mediowych oraz agencji reklamowych – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o rynku: o ludziach, trendach i ideach. Redakcja magazynu korzysta z bogatego doświadczenia wydawcy magazynów "Impact" oraz "Brief" – Grzegorza Kiszluka.
Polki.pl

Polki.pl

Polki.pl to największy serwis kobiecy w Polsce. Bogaty w opinie, tematy i inspiracje. Rzetelnie i obiektywnie mówi o sprawach, które pasjonują kobiety aktywne i ciekawe świata. Doradza i pomaga. Prezentuje najistotniejsze problemy z zakresu mody, stylu, urody, życia celebrytów, a także zdrowia, diety, czy psychologii. Klarowna i nowoczesna budowa serwisu ułatwia korzystanie z licznych sekcji tematycznych, przydatnych funkcjonalności, czy materiałów multimedialnych, przygotowywanych przez redakcję serwisu.
uroda zycia

Uroda Życia

Uroda Życia to unikalne połączenie portretów ludzkich z tematyką psychologiczną. Magazyn dla kobiet inteligentnych i dojrzałych, które poszukują własnej drogi w życiu, dla których ważne są relacje z ludźmi. Magazyn, który celebruje życie i małe codzienne przyjemności. Pismo ciepłe i bliskie. Bohaterami miesięcznika są zwykli ludzie, którzy mają ciekawe osiągnięcia.

Polsat Cafe

Polsat Cafe to kanał tematyczny skierowany do kobiet i tworzony przez kobiety. Ofertę programową stanowią najlepsze magazyny lifestyle’owe, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, a także najciekawsze filmy dokumentalne z całego świata.

Warsaw Business Journal

Wiodący anglojęzyczny tytuł, obecny na polskim rynku prasowym od 1994 roku – wiarygodne i kluczowe źródło informacji o polskim rynku ekonomicznym, biznesowym i nieruchomościowym. Zawiera dedykowane działy tematyczne m.in. MŚP, nieruchomości, energetyka, retail, nowe technologie, inwestycje, finanse. Obecny na najważniejszych międzynarodowych wydarzeniach biznesowych, forach, targach, misjach gospodarczych i handlowych, tj. Expo Real, MIPIM, EFNI, FE w Krynicy i innych.
logotyp-sukcespisanyszminka

SukcesPisanySzminka.pl

Portal www.sukcespisanyszminka.pl jest platformą pierwszego wyboru dla kobiet, które chcą wiedzieć więcej i pragną się rozwijać. Powstała, by dostarczać fachowej wiedzy z dziedziny finansów, prawa oraz biznesu, dużej dawki inspiracji oraz motywacji do zmiany. To kobiecy punkt widzenia – nie tylko dla kobiet.