STATUETKI BIZNESWOMAN ROKU ROZDANEZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO ROZDANIE POLSKICH OSKARÓW BIZNESU.

Tegoroczne rozdanie nagród Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku było wyjątkowe! Po raz pierwszy od powstania konkursu gala finałowa odbyła się tylko online.

Pandemia zmobilizowała nas do podjęcia bardzo odważnych działań i organizowania wielu przedsięwzięć w zupełnie nowy, innowacyjny sposób. Jednym z nich była gala finałowa konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Podczas transmisji online mogliśmy zobaczyć, komu zostały wręczone nagrody główne oraz wyróżnienia w 10 kategoriach konkursowych. 

“Finał każdej edycji konkursu to dla mnie czas wdzięczności, dlatego z całego serca dziękuję wszystkim partnerom, którzy są z nami od wielu lat. Partnerom, którzy dołączyli do nas wierząc, że wspólnie możemy zmienić kawałek świata i patronom medialnym którzy nagłaśniają sukcesy naszych laureatek i finalistek. Dziękuję wszystkim uczestniczkom konkursu, których w tym roku było kilkaset. Dziękuję im za zaufanie. Przed nami wszystkimi zapewne trudny rok. Ale trudne sytuacje przynoszą też wiele szans, które można przekuć w sukces. Zatem jak mawiał Churchill – nigdy nie marnujcie dobrego kryzysu” – mówiła Olga Kozierowska, prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką otwierając galę finałową XI edycji konkursu Bizneswoman Roku.

Obejrzyj nagranie z transmisji gali finałowej 

11. edycja konkursu Bizneswoman Roku właśnie dobiegła końca. To inicjatywa, która pozwala kobietom rozwinąć swój biznes nie tylko na skalę ogólnopolską, ale i międzynarodową. Przed uczestniczkami otwiera możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Jako pierwszy konkurs tego typu, nagradza także mężczyzn wspierających kobiety i politykę różnorodności. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli kobiet w życiu gospodarczym Polski.

Szczegółowe informacje o laureatkach znajdują się na https://bizneswomanroku.pl/laureatki 

 

PODOBNE ARTYKUŁY

STATUETKI BIZNESWOMAN ROKU ROZDANE

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO ROZDANIE POLSKICH OSKARÓW BIZNESU. Tegoroczne rozdanie nagród […]

30 czerwca 2020

GALA FINAŁOWA XI EDYCJI KONKURSU BIZNESWOMAN ROKU

Coroczna gala Bizneswoman Roku organizowana przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką […]

25 czerwca 2020

TYTUŁ INSPIRATORKI ROKU PRZYZNANY !!!

Grand Prix i tym samym tytuł Inspiratorki Roku otrzymała Maja […]

24 marca 2020

ZNAMY LAUREATKI I LAUREATÓW Kategorii Zamkniętych XI edycji konkursu Bizneswoman Roku

Poznaliśmy laureatki i laureatów kategorii zamkniętych XI edycji konkursu Bizneswoman […]

17 marca 2020