STATUETKI BIZNESWOMAN ROKU ROZDANEZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO ROZDANIE POLSKICH OSKARÓW BIZNESU.

Tegoroczne rozdanie nagród Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku było wyjątkowe! Po raz pierwszy od powstania konkursu gala finałowa odbyła się tylko online.

Pandemia zmobilizowała nas do podjęcia bardzo odważnych działań i organizowania wielu przedsięwzięć w zupełnie nowy, innowacyjny sposób. Jednym z nich była gala finałowa konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Podczas transmisji online mogliśmy zobaczyć, komu zostały wręczone nagrody główne oraz wyróżnienia w 10 kategoriach konkursowych. 

“Finał każdej edycji konkursu to dla mnie czas wdzięczności, dlatego z całego serca dziękuję wszystkim partnerom, którzy są z nami od wielu lat. Partnerom, którzy dołączyli do nas wierząc, że wspólnie możemy zmienić kawałek świata i patronom medialnym którzy nagłaśniają sukcesy naszych laureatek i finalistek. Dziękuję wszystkim uczestniczkom konkursu, których w tym roku było kilkaset. Dziękuję im za zaufanie. Przed nami wszystkimi zapewne trudny rok. Ale trudne sytuacje przynoszą też wiele szans, które można przekuć w sukces. Zatem jak mawiał Churchill – nigdy nie marnujcie dobrego kryzysu” – mówiła Olga Kozierowska, prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką otwierając galę finałową XI edycji konkursu Bizneswoman Roku.

Obejrzyj nagranie z transmisji gali finałowej 

11. edycja konkursu Bizneswoman Roku właśnie dobiegła końca. To inicjatywa, która pozwala kobietom rozwinąć swój biznes nie tylko na skalę ogólnopolską, ale i międzynarodową. Przed uczestniczkami otwiera możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Jako pierwszy konkurs tego typu, nagradza także mężczyzn wspierających kobiety i politykę różnorodności. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli kobiet w życiu gospodarczym Polski.

Szczegółowe informacje o laureatkach znajdują się na https://bizneswomanroku.pl/laureatki 

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Znamy już zwycięzców w kategoriach zamkniętych

Podczas finałowej gali XIII edycji Bizneswoman Roku, organizowanego przez Fundację […]

13 maja 2022

Poznaj laureatki w kategoriach otwartych 13. edycji konkursu Bizneswoman Roku

Znamy już laureatkiw kategoriach otwartych 13. edycji konkursu Bizneswoman Roku, […]

5 maja 2022

Znamy finalistki XIII edycji konkursu

Poznaliśmy już listę finalistek kategorii otwartych 13. edycji Bizneswoman Roku, […]

5 kwietnia 2022

WYSTARTOWAŁA XIII EDYCJA KONKURSU BIZNESWOMAN ROKU

Co trzecia polska firma jest założona i prowadzona przez kobietę. […]

26 października 2021