UWAGA: do 26 listopada przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do Bizneswoman Roku!W związku z licznymi prośbami, które napływają do nas, zdecydowaliśmy o przedłużeniu terminu nadsyłania zgłoszeń do tegorocznej edycji Bizneswoman Roku. Zgłoszenia można przesłać jeszcze do 26 listopada do godz. 23:59. Nominacje można nadsyłać do 22 listopada do godz. 23:59.

Oto najważniejsze rzeczy, które warto wiedzieć, żeby się zgłosić i najczęściej zadawane pytania.

1) KATEGORIE I FORMULARZE

Zgłosić można się po uzyskaniu nominacji lub samodzielnie. Nominacja nie jest warunkiem zgłoszenia się do konkursu.

Zgłaszać można się w pięciu kategoriach otwartych:
– Biznes Roku
– Start-up Roku
– Pomysł na Start/Biznes lokalny
– Liderka w Nowych Technologiach
– Działalność społeczna

Jak wybrać właściwą Kategorię? Należy zapoznać się z kryteriami zawartymi REGULAMINIE konkursu i wybrać tę kategorię, która najlepiej pasuje do prowadzonej działalności.
Co dalej? Kolejnym krokiem jest wypełnienie i przesłanie formularza on-line w wybranej Kategorii, który znajduje się na stronie: https://bizneswomanroku.pl/zglos-sie/

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY JESZCZE DO 26 LISTOPADA 2019

2) Czy można zmienić kategorię już po wysłaniu zgłoszenia?

Nie ma takiej możliwości. Dlatego tak ważne jest, żeby dokładnie przeczytać Regulamin i wybrać właściwą dla siebie kategorię. Nie ma też możliwości, żeby zgłosić się w więcej niż jednej Kategorii Otwartej. Należy więc wybrać tę najbardziej pasującą do typu działalności.

TU ZNAJDZIESZ ZAKTUALIZOWANĄ WERSJĘ REGULAMINU.

3) Czy jeśli firma działa ponad dwa lata, może zgłosić się do kategorii Pomysł na Start/Biznes lokalny?

Nie ma takiej możliwości. Firma musi działać nie dłużej niż dwa lata na dzień zgłoszenia. Jeśli Twoja firma działa dłużej, możesz zgłosić się na przykład w kategorii Start-up Roku.

4) Zgłosiłam się – i co dalej?

Zgłoszenia, które do nas wpłyną pod kątem formalnym weryfikuje partner merytoryczny konkursu, firma Deloitte. Następnie formularze przekazane zostaną do dedykowanych Lóż Ekspertów, a te do 10 stycznia 2019 roku wyłonią finalistki w kategoriach otwartych.
Ostatnim etapem jest spotkanie Jury konkursu, które odbędzie się 24 stycznia 2019 roku. Członkowie jury po sesji pytań do finalistek, wyłoni laureatki.

5) Czy warto zgłaszać się do konkursu?

Tak! To szansa na nagłośnienie i promocję swojej firmy lub projektu. To także szansa na rozwój firmy, zdobycie nowych kontaktów biznesowych oraz cenne nagrody.

A jeśli zgłosiłaś się w poprzednich edycjach i nie wygrałaś? Pamiętaj, że każda edycja jest inna. W historii konkursu są przykłady kobiet, które zgłosiły się ponownie i za drugim razem wygrały! Tak stało się w przypadku Urszuli Herman z PelviFly oraz Zuzanny Sielickiej-Kalczyńskiej i Julii Sielickiej-Jastrzębskiej, twórczyń Whisbear.

Jeśli masz pytania, pisz do nas: konkurs@bizneswomanroku.pl

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

O Konkursie
Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku od 10 lat nagradza sukcesy kobiet w biznesie, nauce i kulturze i nagłaśnia je na skalę ogólnopolską. Przed uczestniczkami otwiera możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Jako pierwszy konkurs tego typu, nagradza także mężczyzn wspierających kobiety i politykę różnorodności. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli kobiet w życiu gospodarczym Polski.

Organizator
Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest największą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce. Jej misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań. Współzałożycielkami fundacji są: Olga Kozierowska oraz Olga Legosz. Fundacja koncentruje się na wzmacnianiu pozycji kobiet i zwiększaniu ich aktywności zawodowej, budowaniu różnorodności i wspieraniu młodych ludzi w rozwoju zawodowym i osobistym. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.sukcespisanyszminka.pl oraz www.sukcestoja.pl.

Organizator: Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką
Partner strategiczny: Mastercard
Partner wspierający: Coca-Cola Poland Services
Partnerzy kategorii: BGŻ BNP Paribas, DPD Polska, Huawei, IGT Poland
Partner edukacyjny: Microsoft
Partner merytoryczny: Deloitte
Partnerzy: Ambasada Australii, Shell, Teraz Polska, Program Executive MBA@UW, Vital Voices
Patroni medialni: Forbes, Forbes Women, Wysokie Obcasy, Wysokie Obcasy Praca, Polska The Times, Polska Press Grupa, Chillizet, Polsat Cafe, HiCash, ISBnews, Sukces Pisany Szminką

PODOBNE ARTYKUŁY

Znamy laureatki X edycji konkursu Bizneswoman Roku!

W piątek 1 marca, w Teatrze Studio w Pałacu Kultury […]

2 marca 2019

Znamy finalistki X edycji konkursu Bizneswoman Roku!

24 stycznia w Amber Room w Pałacu Sobańskich w Warszawie […]

25 stycznia 2019

UWAGA: do 26 listopada przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do Bizneswoman Roku!

W związku z licznymi prośbami, które napływają do nas, zdecydowaliśmy […]

20 listopada 2018

5 rzeczy, które warto wiedzieć o konkursie

Zastanawiasz się, jak nagłośnić swoje osiągnięcia i sukces swojej firmy […]

4 września 2018