Finalistki w kategorii Biznes RokuBiznes Roku: Firma: Przychód Powyżej 10 milionów zł
W tej kategorii finalistkami zostały:
Magdalena Malaczyńska, Indigo Nails Lab
Rodzinny biznes, założony w 2011 roku wspólnie z mężem, przerodził się w międzynarodowy podmiot, podbijający kolejne zagraniczne rynki (dziś dostępny jest w 44 krajach na świecie) i oferujący nowoczesne, wyróżniające się na tle konkurencji produkty. Założyła także fundację Indigo Nails, która ma na celu aktywizowanie kobiet i pokonywanie barier zawodowych.
Anna Krajewska, Salad Story
Salad Story to autorski koncept restauracji szybkiej obsługi serwującej robione przed klientem i na jego zamówienie sałatki, wrapy i kasza boxy. Obecnie sieć liczy 35 lokali. Nowy koncept Wrap Me! jest uzupełnieniem oferty szybkiej gastronomii w zakresie zdrowszej i ciekawszej w smaku alternatywny dla osób poszukujących comfort foodu (jedzenia typu kebab).
Małgorzata Bieniaszewska, MB Pneumatyka
Z rodzinnego zakładu produkcyjnego przekształciła ją w prężne przedsiębiorstwo badawczo-produkcyjne sektora Automotive. Dziś złącza produkowane w Lubuskiem są używane w większości pneumatycznych układów hamulcowych i zawieszeń w samochodach powyżej 3,5 tony na świecie. Małgorzata Bieniaszewska jest prekursorem idei współpracy biznesu z nauką w regionie.
Biznes Roku: Firma Poniżej 10 milionów zł
W tej kategorii finalistkami zostały:
Karina Trafna, Centrum Rozwoju Dziecka
Stworzyła firmę, która jest jedynym ogólnopolskim operatorem specjalizującym się w otwieraniu i prowadzeniu nowoczesnych, dwujęzycznych przedszkoli i żłobków firmowych oraz przybiurowcowych pod marką KIDS&Co.
Marta Bartkowiak, Pan Drwal
Firma jest pierwszym polskim producentem naturalnych kosmetyków do pielęgnacji wyłącznie dla mężczyzn. Siłą produktów jest ich naturalny skład. Marka posiada własne laboratorium, w którym powstają produkty, linię produkcyjną i studio projektowe. W tej chwili asortyment liczy ponad 60 produktów i dostępny jest w sprzedaży w Polsce i za granicą.
Ewelina Narożna-Domska, Oleowita
To firma rodzinna, która produkuje przede wszystkim oleje tłoczone na zimno. Stworzona przez entuzjastów zdrowej żywności i naturalnych kosmetyków. Obecnie w ofercie jest ponad 60 różnych olejów, niektóre produkowane jako jedyne w Polsce, a nawet w Europie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Znamy Finalistki XI edycji konkursu Bizneswoman Roku

Znamy finalistki XI edycji konkursu Bizneswoman Roku oraz ich przedsięwzięcia […]

12 lutego 2020

PRZEDŁUŻAMY TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ DO XI EDYCJI KONKURSU.

PRZEDŁUŻAMY TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ DO XI EDYCJI KONKURSU BIZNESWOMAN ROKU […]

21 listopada 2019

Zostań BIZNESWOMAN ROKU! Ruszyła kolejna edycja!

Już po raz 11. nagradzamy przedsiębiorcze Polki. Dołącz do konkursu […]

19 września 2019

KROK PO KROKU – jak zostać Bizneswoman Roku

Szukamy przedsiębiorczych kobiet z całej Polski. Do 22 listopada 2019 […]

5 września 2019