KROK PO KROKU – jak zostać Bizneswoman RokuSzukamy przedsiębiorczych kobiet z całej Polski. Do 22 listopada 2019 r. możecie wypełniać formularze zgłoszeniowe lub nominować kogoś, kogo warto Waszym zdaniem docenić.  

Jak to zrobić!

W konkursie Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku można wziąć udział na dwa sposoby.
Można zostać NOMINOWANYM lub ZGŁOSIĆ SIĘ.

Czym się różnią te ścieżki?

Ścieżka pierwsza – NOMINUJ

Kandydatkę może nominować każdy na: www.bizneswomanroku.pl/nominuj/

Wówczas nominowana kandydatka dostanie maila z informacją i linkiem do formularzy.

Aby zgłosić się do konkursu kandydatka wypełnia formularz online w jednej z 5 kategorii. Wyboru kategorii należy dokonać samodzielnie po zapoznaniu się z regulaminem i wymaganymi kryteriami. Zdarza się bowiem, że sugerowana w nominacji kategoria nie jest tą, w której kandydatka spełnia wszystkie kryteria.

 

Ścieżka druga – ZGŁOSZENIE

Czy wiesz, że nie musisz czekać na nominację, żeby wziąć udział w konkursie? Możesz zgłosić się samodzielnie! Wystarczy, że po zapoznaniu się z Regulaminem wybierzesz kategorię, w której chcesz się zgłosić i do 22 listopada 2019 r. wypełnisz formularz zgłoszeniowy online na: www.bizneswomanroku.pl/zglos-sie/.

Dlaczego warto się zgłosić?

Konkurs Bizneswoman Roku, dzięki wysokiemu prestiżowi, jaki został wypracowany na przestrzeni lat, gromadzi najwyższej klasy ekspertów, dzięki czemu stanowi ważny punkt w rozwoju kariery zawodowej. Wygrana w konkursie była początkiem silnego rozwoju spółki SiDLY, którą prowadzę. Dzięki uczestnictwu w projekcie i wygranej w konkursie Bizneswoman Roku w kategoriach Kobieta w Nowych Technologiach i Debiut Roku, poznałam wiele osób, z którymi nawiązałam współpracę biznesową, wyjechałam do Doliny Krzemowej, gdzie rozpoczęła się moja przygoda ze światem innowacji prosto z San Francisco, oraz nawiązałam nowe przyjaźnie. Konkurs Bizneswoman Roku jest miejscem dla każdego, kto nie boi się odważnie powiedzieć: “Mogę więcej”. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa i trzymam kciuki za odważne kobiety tworzące przyszłość lokalnej, ale i światowej gospodarki. – zachęca Edyta Kocyk, Bizneswoman Roku 2014 i członkini Loży Ekspertów w kategorii Kobieta w Nowych Technologiach.

Biznes nadal w powszechnej świadomości jest domeną męską. Nie jest łatwo być kobietą, matką i bizneswoman. Z drugiej strony kobiecość daje nieporównywalną siłę i inteligencję emocjonalną, którą można wykorzystać z sukcesem w biznesie. Konkurs taki jak Bizneswoman Roku dodaje skrzydeł i upewnia w tym, że nasze miejsce jest właśnie w biznesie. Co więcej jest kopalnią cennych kontaktów, a te w biznesie są nie do przecenienia. Dla nas był to też moment, który pozwolił nam jeszcze bardziej uwierzyć w siebie, a wraz z pewnością siebie, przyciągnąć do Whisbear kolejne sukcesy. Konkurs Bizeswoman Roku dał nam wiele, teraz to my chcemy wesprzeć inne kobiety w ich działaniu. Z ogromną przyjemnością przyjęłyśmy miejsce w Loży Ekspertów. – mówią Zuzanna Sielicka-Kalczyńska i Julia Sielicka-Jastrzębska, współzałożycielki marki Whisbear, zdobywczynie tytułu Bizneswoman Roku 2016 i członkinie Loży Ekspertów w kategorii Start-up Roku.

Kobiety przedsiębiorcze nie boją się ryzykować i opowiadać o tym, co osiągnęły. Nie czekaj więc i zgłoś się do konkursu. Stać Cię Na Sukces!

PODOBNE ARTYKUŁY

WYSTARTOWAŁA XIII EDYCJA KONKURSU BIZNESWOMAN ROKU

Co trzecia polska firma jest założona i prowadzona przez kobietę. […]

26 października 2021

Statuetki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku zostały rozdane!

18 czerwca odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród XII edycji […]

23 czerwca 2021

Statuetka Bizneswoman Roku 2021
Poznaj laureatki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku

Poznaj laureatki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku Znamy już listę […]

11 czerwca 2021

Znamy Finalistki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku

Znamy Finalistki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku! Poznaliśmy listę finalistek […]

18 maja 2021