Chcesz zostać Bizneswoman Roku?Zobacz, co trzeba zrobić krok po kroku!

Szukamy przedsiębiorczych kobiet z całej Polski. Do 20 listopada możecie wypełniać formularze zgłoszeniowe, by wziąć w X edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Co trzeba zrobić? Oto instrukcja krok po kroku.

Dwie ścieżki

W konkursie Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku można wziąć udział na dwa sposoby – można zostać NOMINOWANYM lub ZGŁOSIĆ SIĘ. Czym się różnię te dwie ścieżki i jak postępować w każdej z nich?

NOMINACJA

Krok 1

Nominowaną można być przez osobę trzecią – przyjaciółkę, bliskich, współpracowników, znajomych, którzy doceniają nasze osiągnięcia i uważają, że powinny one być też zauważone przez innych.

Nominację wypełnia się online, poprzez stronę www.bizneswomanroku.pl. Poza nazwiskiem osoby nominowanej, nominacja powinna zawierać nazwę firmy, sugerowaną kategorię, w której kandydatka ma być nominowana oraz adres e-mail nominowanej kobiety. Na ten adres zostanie wysłana oficjalna nominacja.

Krok 2

Po zaakceptowaniu nominacji, nominowana kandydatka musi wypełnić formularz zgłoszeniowy online w wybranej kategorii. Wyboru kategorii należy dokonać samodzielnie po zapoznaniu się z regulaminem i kryteriami w każdej z kategorii. Zdarza się bowiem, że sugerowana w nominacji kategoria nie jest tą, w której kandydatka spełnia wszystkie kryteria.

 

ZGŁOSZENIE

Czy wiesz, że nie musisz czekać na nominację, żeby wziąć udział w konkursie? Możesz zgłosić się samodzielnie! Wystarczy, że po zapoznaniu się z Regulaminem wybierzesz kategorię, w której chcesz się zgłosić i do 20 listopada wypełnisz formularz zgłoszeniowy online w wybranej kategorii.

Dlaczego warto się zgłosić?

– Konkurs Bizneswoman Roku, dzięki wysokiemu prestiżowi, jaki został wypracowany na przestrzeni lat, gromadzi najwyższej klasy ekspertów, dzięki czemu stanowi ważny punkt w rozwoju kariery zawodowej. Wygrana w konkursie była początkiem silnego rozwoju spółki SiDLY, którą prowadzę. Dzięki uczestnictwu w projekcie i wygranej w konkursie Bizneswoman Roku w kategoriach Kobieta w Nowych Technologiach i Debiut Roku, poznałam wiele osób, z którymi nawiązałam współpracę biznesową, wyjechałam do Doliny Krzemowej, gdzie rozpoczęła się moja przygoda ze światem innowacji prosto z San Francisco, oraz nawiązałam nowe przyjaźnie. Konkurs Bizneswoman Roku jest miejscem dla każdego, kto nie boi się odważnie powiedzieć: “Mogę więcej”. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa i trzymam kciuki za odważne kobiety tworzące przyszłość lokalnej, ale i światowej gospodarki – zachęca Edyta Kocyk, Bizneswoman Roku 2014 i członkini Loży Ekspertów w kategorii Kobieta w Nowych Technologiach.

– Biznes nadal w powszechnej świadomości jest domeną męską. Nie jest łatwo być kobietą, matką i bizneswoman. Z drugiej strony kobiecość daje nieporównywalną siłę i inteligencję emocjonalną, którą można wykorzystać z sukcesem w biznesie. Konkurs taki jak Bizneswoman Roku dodaje skrzydeł i upewnia w tym, że nasze miejsce jest właśnie w biznesie. Co więcej jest kopalnią cennych kontaktów, a te w biznesie są nie do przecenienia. Dla nas był to też moment, który pozwolił nam jeszcze bardziej uwierzyć w siebie, a wraz z pewnością siebie, przyciągnąć do Whisbear kolejne sukcesy. Konkurs Bizeswoman Roku dał nam wiele, teraz to my chcemy wesprzeć inne kobiety w ich działaniu. Z ogromną przyjemnością przyjęłyśmy miejsce w Loży Ekspertów – mówią Zuzanna Sielicka-Kalczyńska i Julia Sielicka-Jastrzębska, współzałożycielki marki Whisbear, Bizneswoman Roku 2016 i członkinie Loży Ekspertów w kategorii Start-up Roku.

Kobiety przedsiębiorcze nie boją się ryzykować i opowiadać o tym, co osiągnęły. Nie czekaj więc i zgłoś się do konkursu. Stać Cię Na Sukces!

PODOBNE ARTYKUŁY

Znamy laureatki X edycji konkursu Bizneswoman Roku!

W piątek 1 marca, w Teatrze Studio w Pałacu Kultury […]

2 marca 2019

Znamy finalistki X edycji konkursu Bizneswoman Roku!

24 stycznia w Amber Room w Pałacu Sobańskich w Warszawie […]

25 stycznia 2019

UWAGA: do 26 listopada przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do Bizneswoman Roku!

W związku z licznymi prośbami, które napływają do nas, zdecydowaliśmy […]

20 listopada 2018

5 rzeczy, które warto wiedzieć o konkursie

Zastanawiasz się, jak nagłośnić swoje osiągnięcia i sukces swojej firmy […]

4 września 2018