Bizneswoman Roku poszukiwana!

Sukces Pisany Szminką - organizator VIII edycji konkursu Bizneswoman Roku, na prośbę wielu nominowanych kobiet podjął decyzję o przedłużeniu terminu nadsyłania aplikacji zgłoszeniowych do 6 grudnia 2016.Tegoroczna edycja konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku cieszy się niezwykłą popularnością. W VIII edycji wiele kandydatur wysnuwanych jest przez osoby trzecie. Nabór miał trwać do końca listopada. Ze względu na ogromną liczbę nominacji do konkursu Sukces Pisany Szminką postanowił poczekać na wszystkie zgłoszenia konkursowe do 6 grudnia 2016. Wydłużenie terminu było konieczne ze względu na to, że wszystkie nominowane kandydatki potrzebują czasu, aby właściwie wypełnić formularz.

Konkurs Bizneswoman Roku niezmiennie od 7 lat z ogromnym powodzeniem nagradza kolejne kobiety sukcesu. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieci kobiecego networkingu.Kobiety nagradzane są w siedmiu kategoriach głównych: - Sukces w Korporacji, - Moja Firma przychody - powyżej 4 mln złotych, - Moja Firma przychody - poniżej 4 mln złotych, - Start-up Roku, - Kobieta w Nowych Technologiach, - Pomysł na Start, - Działalność Społeczna.

Mają także szansę zdobyć nagrodę specjalną internautów ,,Bizneswoman Publiczności”.

,,Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku to inicjatywa, którą wspieram i cenię od samych jej początków. Z wielką przyjemnością przewodniczę obradom Jury i wysoko cenię możliwość poznania kobiet tak pełnych pasji i zaangażowania, odwagi i kreatywności. Jestem dla nich pełna uznania. Zachęcam gorąco do wzięcia udziału w tym konkursie. Stwarza on, bez wątpienia, możliwość promocji nie tylko swojej firmy, ale także budowania marki osobistej. Konkurs udowadnia, że nie wolno poprzestawać na tymczasowych sukcesach czy osiągnięciach, bo jeśli przestajemy marzyć, rezygnujemy z sukcesu!’’ – mówi dr Irena Eris, przewodnicząca Jury konkursu.

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Należy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie konkursu i wysłać go na adres: konkurs@bizneswomanroku.pl. Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia 2016.