Agnieszka KosikPosiada 25-letnie doświadczenie w branży mediowej, co pozwoliło jej kreować Polski rynek mediowy od samych jego początków. Na początku swojej przygody z mediami przeszła przez wszystkie szczeble kariery w Optimum Media (od Media Plannera do Managing Directora), po czym w 2003 roku dołączyła do zespołu Mediacom Warszawa obejmując jednocześnie aż dwa stanowiska – Managing Director oraz New Business Director. Pięć lat później, wynikiem jej zaangażowania i fachowości była promocja na CEO. W tym czasie agencja systematycznie się rozwijała, idąc w górę w branżowych rankingach, a przede wszystkim zdobywając nagrody za efektywność kampanii. Agnieszka Kosik wraz ze swoim zespołem współtworzyła strategię firmy, dbała o pozycję i wizerunek MediaCom Warszawa na rynku Polskim jak i światowym, oraz wspierała zespół agencji podczas przetargów. 

Od sierpnia bieżącego roku jest Head of Poland at Facebook odpowiedzialna za wzrost Facebooka i nowych rozwiązań na rynku polskim. Zarządza zespołem i wspiera pozyskiwanie nowych klientów. Do Facebooka należy cała rodzina aplikacji: Facebook, Instagram, Instagram TV, Messenger, What’s App.

Jednak nie poprzestaje tylko na działaniu wewnątrz organizacji. Agnieszka od lat związana jest z SKM SAR. Jej doświadczenie i wiedza sprawdzają się na konferencjach branżowych, gdzie zapraszana jest jako prelegent (EFNI 2014, Women’s Leadership, Think with Google Partners). Wspiera również kobiety w biznesie – uczestniczy w spotkaniach LeanIn, jest mentorem w Mentors4Starter. Jej działania nie pozostają niezauważone przez ekspertów – dwukrotnie została laureatką konkursu AdMan (2014,2016) oraz otrzymała prestiżowy tytuł Bizneswoman Roku 2015.

PODOBNE ARTYKUŁY

Znamy laureatki X edycji konkursu Bizneswoman Roku!

W piątek 1 marca, w Teatrze Studio w Pałacu Kultury […]

2 marca 2019

Znamy finalistki X edycji konkursu Bizneswoman Roku!

24 stycznia w Amber Room w Pałacu Sobańskich w Warszawie […]

25 stycznia 2019

UWAGA: do 26 listopada przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do Bizneswoman Roku!

W związku z licznymi prośbami, które napływają do nas, zdecydowaliśmy […]

20 listopada 2018

5 rzeczy, które warto wiedzieć o konkursie

Zastanawiasz się, jak nagłośnić swoje osiągnięcia i sukces swojej firmy […]

4 września 2018