5 rzeczy, które warto wiedzieć o konkursieZastanawiasz się, jak nagłośnić swoje osiągnięcia i sukces swojej firmy lub rozwiązania? Zgłoś się do konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Od 11 lat wspiera kobiety w budowaniu ich biznesowej pozycji. Przed uczestniczkami otwiera możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Oto, co warto wiedzieć, gdy chcesz się zgłosić.

  1. Nominować i zgłaszać się można w następujących kategoriach otwartych:

– Biznes Roku: Firma – przychód powyżej 10 milionów złotych oraz Biznes Roku: Firma – przychód poniżej 10 milionów złotych

– Start-up Roku

– Pomysł na Start/Biznes lokalny

– Liderka w Nowych Technologiach

– Działalność społeczna

UWAGA: W kategoriach zamkniętych nominują wyłącznie eksperci, jurorzy, przedstawiciele organizatora oraz partnerów. Nie można się w nich także zgłosić samodzielnie.

  1. Nominacja nie jest tym samym, co zgłoszenie.

Nominować kandydatkę mogą osoby trzecie. Wówczas przesyłamy do kandydatki informację, że została nominowana oraz link do regulaminu i formularzy. Kandydatka sama decyduje, czy się zgłosić i wypełnić formularz.

Zgłoszenia dokonuje kandydatka samodzielnie. Nie musi być wcześniej nominowana, by to zrobić. Wystarczy wejść na stronę, wybrać właściwą kategorię i przesłać formularz oraz wszystkie wymagane dokumenty.

 

 

  1. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

Nie płacisz za możliwość zgłoszenia, ani na żadnych innym etapie konkursu.

  1. Zgłoszenie pod kątem formalnym ocenia nasz partner merytoryczny, Deloitte.

Następnie trafiają one do Loży Ekspertów lub Jury Specjalnych w dedykowanej kategorii. Te wyłaniają finalistki. Spośród nich laureatkę wybiera JURY pod przewodnictwem dr Ireny Eris.

  1. Korzyści

Już samo wejście do finału to szansa na nagłośnienie swoich osiągnięć, opowiedzenie o tym, co robisz, zdobycie cennych kontaktów biznesowych.

– „Sukces Pisany Szminką jest bardzo ważną inicjatywą, która wspiera i promuje kobiecą przedsiębiorczość. Konkurs «Bizneswoman Roku» nie tylko wydobywa na światło dzienne biznesowe sukcesy Polek, doceniając ich ciężką pracę, pomysłowość, wytrwałość i odwagę, ale też inspiruje inne kobiety do działania. W zeszłym roku zdobyłyśmy nagrodę w kategorii «Moja Firma». Wygrana dała nam ogromną motywację do działania i dalszego rozwoju naszej spółki. Możliwość współtworzenia tegorocznej Loży Ekspertów to dla nas wielki zaszczyt. Na co dzień wspieramy nasze koleżanki, które zdecydowały się otworzyć własne firmy, dzielimy się pomysłami, wymieniamy doświadczeniami, inspirujemy się i motywujemy się wzajemnie. To dla nas bardzo ważne, by wspierać kobiecą, polską przedsiębiorczość – przekonuje Monika Żochowska, prezes i współzałożycielka firmy Phenicoptere, Bizneswoman Roku 2015 i członkini Loży Ekspertów w kategorii Start-Up Roku.

PODOBNE ARTYKUŁY

WYSTARTOWAŁA XIII EDYCJA KONKURSU BIZNESWOMAN ROKU

Co trzecia polska firma jest założona i prowadzona przez kobietę. […]

26 października 2021

Statuetki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku zostały rozdane!

18 czerwca odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród XII edycji […]

23 czerwca 2021

Statuetka Bizneswoman Roku 2021
Poznaj laureatki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku

Poznaj laureatki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku Znamy już listę […]

11 czerwca 2021

Znamy Finalistki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku

Znamy Finalistki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku! Poznaliśmy listę finalistek […]

18 maja 2021